top of page

O systému Flowgate

Flowgate je přední online řešení obchodního a řídícího systému pro tiskárny a jejich zákazníky.

 

Umožňuje vytváření fotoproduktů stejně jako objednávání produkčního tisku prostřednictvím moderního webového obchodu.

Zajišťuje správu objednávek, kalkulace, komunikaci se zákazníky a automatizujte procesy.

Ukázková instalace
MacBook_01@2x.png

Tisk z dat

Nastavte v systému kompletně Vaší cenovou politiku a systém kalkulace běžných tisků.

 

Zákazník sám zvládne navolit specifikaci požadovaného tisku. Okamžitě se dozví kalkulaci a v případě zájmu přiloží tiskové soubory a objedná.

 

Flowgate má speciální modul pro digitální tisk a velkoplošný tisk. Kalkulace a objednávkový systém podporuje libovolná knihařská zpracování či doplňkové služby.

 

Díky Flowgate můžete rutinní kalkulace, předávání tiskových dat a zpracování objednávek zpříjemnit zákazníkům a celý proces plně zautomatizovat.

komponenta-image_01_specifikace-vytisku.

Foto produkty

Komponenta-image_02_editor.png

Nechte zákazníky vytvářet si produkty z jejich vlastních fotografií online přímo ve vašem internetovém obchodu.

 

V systému Flowgate si můžete připravit vlastní šablony produktů, které si zákazníci dotvoří sami přímo v aplikaci obchodu.

 

Nabídněte zákazníkům produkty od kalendářů a fotoknh přes obrazy po vizitky či firemní propagační předměty. Možnosti fotoproduktů jsou díky sofistikovanému systému tvorby šablon prakticky neomezené.

 

Systém zajistí uchování a zpracování fotografií, provede dokončením produktu a jeho objednáním. Nakonec vygeneruje tiskové PDF, které odešle ke zpracování. Díky automatickým exportům lze automatizovat proces až po odeslání do tiskrány.

Poptávka

Objednávají Vaši zákazníci další specifické tisky a realizace? Potřebují často zkonzultovat jejich poptávku?

 

Flowgate umožňuje díky modulu poptávka zpracovat libovolný požadavek zákazníka prostřednictvím systému.

 

Váš obchodník může v rámci systému se zákazníkem zkonzultovat jeho požadavky a sestavit mu individuální cenovou nabídku třeba v několika variantách. Zákazník si pak jednoduše vybere požadovanou variantu, doplní tisková data a objedná.

 

Objednávka na základě individuální poptávky je zpracována dále systémem jako jakákoli jiná. Můžete tak do systému přenést a maximálně automatizovat veškerou produkci vaší tiskárny.

Komponenta-image_05_poptavka-tisku_nabid

Zaměřeno
na zákazníka

Systém Flowgate je postaven tak, aby byla pro zákazníka radost nakupovat vaše produkty a služby.

 

Intuitivní uživatelské rozhraní optimalizované pro použití na mobilních zařízení umožňuje maximální pohodlnost objednání.

 

Možnosti cenových kategorií, uživatelských skupin, širokého spektra možných platebních metod a automatizovaném přehledu o stavu objednávek dává vašemu zákazníkovi jasný důvod, proč se k Vám vracet.

Proč bude Váš zákazník systém Flowgate milovat?

Snadné použití

Cenové kategorie
a uživatelské skupiny

Možnosti dopravy

Ať už jsou Vaši zákazníci firmy a využijí tisk z dat nebo jsou to koncoví zákazníci co si rádi z vlastních fotek sestaví fotoknihu, používání systému je bude bavit.

Dopřejte stálým zákazníkům prémiové cenové kategorie či speciální nabídky díky uživatelským skupinám.

Systém je připravem pro komunikaci s mnoha dopravci a dopravními službami. Nabídněte Vašim zákazníkům široké možnosti doručení. Se systémem Flowgate je to hračka.

Responzivní design

Možnosti plateb

Marketingové akce

Zadat tisk v tramvaji na mobilu nebo si poskládat kalendář z fotek na gauči na tabletu? Dopřejte svým zákazníkům toto pohodlí.

Někdo raději na dobírku, jiný na fakturu nebo pohodlně kartou online. Stálý zákazník přímo ze svého kreditního účtu. Nechte své zákazníky vybrat, jak si přejí zaplatit.

Využijte bonusové kódy a možnosti slev pro libovolné marketingové akce, které Vám mohou přinést mnoho nových spokojených zákazníků.

Vytvořeno
pro tiskárnu

Systém Flowgate je mnoho let rozvíjená moderní robustní online aplikace budována přímo na základě požadavků a praxe v produkčních tiskárnách.

 

Nejde zdaleka jen o řešení internetového obchodu ale o rozsáhlý informační systém, který dokáže zautomatizovat a zefektivnit řadu výrobních procesů a obecně přinést do firmy pořádek a zvýšit efektivitu.

Jak dokáže systém Flowgate posunout Vaši tiskárnu?

Cenotvorba
pod kontrolou

Efektivnější procesy

Přístupová práva

Vylaďte kalkuace cen pomocí speciální metodiky systému a buďte si jistí, že systém bude prodávat vaše produkty za správnou cenu.

Systém sám o sobě obslouží významnou čast procesu zpracování objednávky. Díky podpoře integrace s dalšími systémy zvládne Flowgate dopravit tisková data až do stroje či objednat svoz u dopravce.

Dejte svým zaměstnancům přesně ty přístupy v systému, které odpovídají jejim kompetencím ve firmě. Můžete tak být v klidu, že každý bude odvádět práci, za kterou je zodpovědný.

Učetní dokumenty

Objednávky a zákazníci přehledně

Statistiky

Systém zajistí kompletní obsluhu účetních dokladů. Vždy podle typu platby a způsobu dopravy vygeneruje a poskytne ten správný účetní doklad.

Se systémem máte neustálý přehled o aktivitě Vašich zákazníků a o objednávkách vč. jejich stavu vyřízení.

Mějte přehled o výkonnosti Vaší firmy nebo odměňte významné zákazníky. Systém Vám sám bez dalšího zpracování kdykoli nabídne podrobné statistiky a přehledy.

bottom of page