top of page

Komplexní řešení připravené pro okamžité spuštění nabízí Flowgate Online.

Jedná se o modulární, rozsáhlé řešení nabízející všechny funkčnosti všech modulů platformy Flowgate Core připravené tak, aby bylo vše snadno spustitelné, konfigurovatelné a prakticky okamžitě připravené k použití.

Flowgate Online nabízí možnost barevně personalizovat prostředí webového obchodu a nakonfigurovat jednotlivé moduly či funkce tak, aby maximálně vyhovovali požadavkům dané tiskárny a jejímu sortimentu produktů a služeb.

Instalace systému Flowgate Online může být plně připravená již do 3 pracovních dnů bez jakýchkoli instalačních či aktivačních poplatků.

Kotva_FG-Online

Pokud není vhodné využití hotového řešení Flowgate Online je možné vyvinout zcela individuální řešení za využití platformy Flowgate Core.

Nabízíme tak specifický návrh vlastní aplikace či zapojení vybraného modulu či funkčnosti do vaší IT infrastruktury.

Využití platformy Flowgate Core prostřednictvím jejího licencování k vývoji a následnému provozu dokáže mnohonásobně snížit náklady na vývoj. V rámci provozu a následného rozvoje navíc napojení na Flowgate Core zajišťuje dlouhodobou údržbu a aktualizace využitých knihoven a modulů.

Kotva_FG-Individual

Vývojová platforma nabízející centrále vyvíjené a udržované komponenty, moduly a funkční celky systému Flowgate.

Obsahuje zejména pokročilé řešení definice a zpracování tiskových produktů, modul pro konfiguraci produktových šablon, aplikaci pro tvorbu a přizpůsobování foto produktů online či generátor tiskových PDF splňující veškeré požadavky profesionálního produkčního tisku.

bottom of page